تبلیغات
درمان اعتیاد و همسفران - مصاحبه
 
درمان اعتیاد و همسفران
بیائید این آتش ویرانگر را مهار نمائیم!
دوشنبه 29 مهر 1392 :: نویسنده : بنفشه

ارتقاء انسان توسط رب صورت می گیرد و اگر انسان بخواهد ارتقاء پیدا کند باید فرمانبردار باشد

 

در تاریخ 1392/7/19 بار دیگر نتیجه زحمات استاد ارجمندمان جناب آقای زرکش را شاهد بودیم. سرکار خانم سمن از کمک راهنمایان کنگره 60 شعبه آکادمی می باشند که با قرار گرفتن در لژیون جونز همسفران و گذراندن 12 ماه و 14 روز به تعادل و تناسب اندام دست یافتند و رهایی ایشان توسط راهنما و امضاء نامه رهایی توسط آقای مهندس دژاکام اعلام شد.

با ایشان گفت و گویی به عمل آمد که در ادامه ملاحظه بفرمائید.

_ لطفا" اعلام سفر بفرمائید؟

ج: سمن هستم مسافر؛ در تاریخ 1391/7/3 سفرم را شروع کردم. وزنم در ابتدا 71 کیلو و در حال حاضر 53 کیلو می باشد.

_ چه انگیزه ای باعث شد شما در این لژیون قرار بگیرید و آیا این انگیزه در طول سفر تغییر کرد؟

ج: روزهای اول خواسته قلبی من رسیدن به تناسب اندام بود و دوست داشتم تجربه مسافر بودن را در کنگره داشته باشم چون نقش همسفر را داشتم و مسافر بودن برایم حس عجیب و ناشناخته ای بود که می خواستم تجربه اش کنم.

وقتی سفرم را شروع کردم متوجه شدم در مورد غذایی که می خورم، هیچ چیز نمی دانم و بسیاری از مطالب جهان بینی را فقط در جزوات می خوانیم و بسیاری از این موارد را به صورت کاربردی استفاده نمی کنیم. سفر در لژیون جونز به من این فرصت را داد تا این علم را به صورت کاربردی استفاده کنم و همه اینها حقیقتا" مباحث در مورد جهان بینی و آموزشهای کنگره می باشد و انگیزه من یادگیری آموزشهای جهان بینی و داشتن اندام مناسب بود.


_ تفکر مسافر جونز چیست و مبداء را چگونه تعیین می کند؟

ج: ما باید یاد بگیریم، قبل از اینکه حرکتی را آغاز کنیم، تصویر آن را در ذهن خود ترسیم کنیم، خیلی از انسانها حتی در تصورات خود جرات ترسیم ندارند. ما باید خودمان را آنطور که دوست داریم تصور کنیم و تا زمان رسیدن به آن صبر داشته باشیم.

همان طور که سالها طول کشید تا به این وزن برسیم، باید فرصتی حدود 11 ماه یا بیشتر برای بازسازی جسم و روان به خود بدهیم و یافتن مبداء، جایگاه من را تعیین می کند و باعث شناخت بیشتر من نسبت به خودم می باشد.

_ مهمترین عامل موفقیت و کسب این رهایی را در چه می دانید؟

ج: به قول استاد سردار: در مسائل خود تابع انضباط باشید تا در انتها با خودمان مساله نداشته باشیم. عامل موفقیت را می توان حضور به موقع در لژیون، فرمانبردار بودن، عمل کردن به سخنان راهنما، ورزش، تغییر صفات، شناخت بیماری و مشکلات آشکار و پنهان، گرفتن آموزشهای جهان بینی، داشتن حس خوب نسبت به سفر و راهنما و افراد حاضر در لژیون، خواست قلبی و صبر، نام برد.

_ روش تدریجی برای رسیدن به تعادل و تناسب اندام چگونه اجرا می شود؟

ج: قبل از هرچیز تعیین مبداء سفر که این کار را به صورت گذاشتن غذای مناسب با کیفیت مناسب در سه وعده اصلی و میان وعده و خوردن در ساعات مشخص و نداشتن هر گونه خورده خوری و اینکه اعضای شهر وجودی خود را تربیت کنیم که غذای آنها همان غذایی است که همیشه می خوریم و با کم کردن غذا در هر پله و کم کردن وزن، دانایی و شناخت را جایگزین آن کم کردن ها کنیم.

_ شما از اندام دلخواهتان تصویر سازی کردید؟

ج: ما از وادی اول تا چهارم یاد میگریم که قبل از هر کاری آن را در ذهن خود متصور شویم و از قدرت ذهن استفاده می کنیم و بعد آن را بصورت اجرایی در می آوریم. بدون تصویر سازی، قادر به ادامه راه نیستیم.

_ اهمیت آموزش جهان بینی درسفر جونز را بفرمائید؟

ج: به گفته آقای مهندس: برای شناخت هر بیماری ما باید صور پنهان انسان، خداوند وآخرت را قبول داشته باشیم. در واقع باید بدانیم نفس ما در چه مرحله ای قرار دارد و ما برای شناخت بیماری چاقی که از ترکیب انسان و غذا است، نیاز داریم صور پنهان انسان را بشناسیم و این شناخت بدون آموزش جهان بینی امکان پذیر نمی باشد.

_ بیشترین توصیه آقای زرکش به رهجوها چیست؟

ج: ورزش کردن، یادگیری جهان بینی و داشتن نظم و مهم اینکه اگر خطایی می کنید، آگاهانه خطا کنید و اینکه در لژیون اگر خدمت نمی کنیم، سفر نمی کنیم، خیانت هم نکنیم.

_ رهجوی موفق در لژیون جونز کیست؟

ج: کسی که به لژیون، به راهنما و به روش تدریجی ایمان کامل داشته باشد، و این ایمان باعث می شود که عمل درست را انجام دهد و در ادامه با کم کردن وزن باعث ایجاد حس خوب در او می شود و این مساله باعث بیداری عقل در رهجو می شود و به مرحله ای می رسد که با تمام وجود خواستار رهایی، هم برای خود و هم برای دوستان و اطرافیان می شود.

_ رفتار شما به عنوان یک مسافر جونز، تاثیری روی اطرافیانتان داشت؟

ج: در ابتدا برایشان قابل باور نبود که هر 21 روز با کم کردن 1 قاشق بتوان وزن کم کرد ولی کم کم وقتی متوجه تغییرات می شوند به سمت ما کشیده می شوند و می خواهند که به آنها هم کمک شود.

ولی هیچ وقت این کم کردن و رساندن پیام رهایی را با زبان فریاد نزنیم، در واقع تک تک سلولهای وجود ما، بدون اینکه ما در مورد آن حرفی بزنیم، فریاد می زنند و این حس خوب را منتقل می کنند.

_بیماری یا مشکل خاصی داشتید که در این سفر به درمان رسیده باشد؟

ج: سردردهای شدید میگرنی که تا حدود زیادی درمان شده است و علت آن در این سفر تشخیص داده شد و به درمانم کمک کرد.

_ با رسیدن به این رهایی چه حسی دارید؟

ج: در کنگره یاد گرفته ایم که پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگریست و ما هنوز میلیونها خطوط دیگر را باید ترسیم کنیم، من از اینکه به تعادل رسیده ام بسیار خوشحالم ولی می دانم که این رهایی همانند نهال جوانی می باشد که نیاز به حفظ ونگهداری دارد. و من امروز باید بیشتر مراقب اعمال و رفتار و اندیشه خود باشم و دچار غرور و منیت نشوم.

_سخن آخر:

حرف من با همه کسانی است که از اضافه وزن و چاقی در رنج و عذاب هستند و این مساله باعث شده که ما سالها با خودمان قهر باشیم و هر روز خشم ما نسبت به خودمان بیشتر و بیشتر شده و ترس از چاق تر شدن ما را وادار به کارهای خطرناک و بی فایده کرده و هر بار ناامیدتر از قبل شده ایم. باید بدانیم که هیچ تغییری اتفاق نمی افتد، مگر اینکه این تغییرات در خاصیت انسانها اتفاق بیفتد و روش DST در لژیون لیدی جونز در رابطه با چاقی به ما کمک می کند که این تغییرات کم کم اتفاق بیفتد و ما به وزن مناسب برسیم که این نیازمند این می باشد که ما قبل از هر چیز، با خودمان آشتی کنیم، اگر خطایی کردیم خودمان راببخشیم. اگر من بتوانم خودم را ببخشم می توانم دیگران را ببخشم، می توانم هر 21 روز 1 قاشق از غذای خود را ببخشم و در کنار این مسئله بسیاری از صفات خود را باید بشناسم  و تغییر دهم و بدانیم بدون افزایش دانایی هر تغییری در درون نا پایدار و بی فایده است و اینکه (ارتقاء انسان توسط رب صورت می گیرد و وقتی انسان خواست ارتقاء پیدا کند باید فرمانبردار باشد).

در آخر از راهنمای فهیم و پر تلاش لژیون لیدی جونز سپاسگزارم و برای خودشان و خانواده محترمشان بهترینها را از خداوند می خواهم و برای تک تک رهجویان لژیون از خداوند رهاییشان را خواستارم و امیدوارم رهجوی قابلی برای لژیون و کنگره باشم.

منبع :سایت آکادمی

نوع مطلب : مصاحبه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 16 شهریور 1396 03:14 ق.ظ
You need to take part in a contest for one of the greatest sites on the net.
I most certainly will recommend this web site!
سه شنبه 17 مرداد 1396 11:01 ق.ظ
Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog
loading? I'm trying to determine if its a problem on my end or if it's the blog.
Any feedback would be greatly appreciated.
سه شنبه 29 فروردین 1396 06:21 ب.ظ
What's up to every one, the contents existing at this site are in fact awesome for people knowledge, well,
keep up the nice work fellows.
دوشنبه 29 مهر 1392 04:39 ب.ظ
سلام:
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :